Sbohem, mistrovství světa. Itálii porazil Urugay

Poté, co (neočekávaně přiznejme si to) porazilo Anglii 2: 1 a prohrálo (i zde nečekaně) s Kostarikou 0: 1, zápas proti Urugay viděl mnoho Italů přilepených k obrazovkám se zatajeným dechem.

Porážka, která je pro naše Azzurri ekvivalentní odchodu z mistrovství světa s velkou hořkostí v ústech, zvláště poté, co jsme v kvalifikaci ukázali mnohem lepší tým.

Stadion Natal viděl dva méně agresivní týmy, než se očekávalo, když je v sázce místo pro pokračování ve Světovém poháru, alespoň v první polovině. Itálie, která začala s dobrým rozdělením na hřišti a větším držením míče s respektem k soupeřům. Kolem 21. minuty dostává Balotelli žlutou kartu, což by vylučovalo jeho účast v dalším zápase.
První poločas, který končí 0: 0, ale s dobře rozloženým národním týmem na hřišti as dobrým frázováním, i když občas trochu špinavým.
Prvních 10 minut druhého poločasu se odehrávalo jen velmi málo, dokud Marchisio neutrpěl chybnou (nebo snad přehnanou?) Červenou kartu, která ho donutila jít ven kvůli údajnému faulu proti ne. 17 z Uruguaye (Godìn) a který zavazuje náš národní tým k tomu, aby na hřišti bylo pouze 10 hráčů.
V 70. minutě Prandelli dělá změnu a místo Immobile pouští Cassana, který mu ponechává další možnou změnu pro Azzurri.
Právě v 80. letech dává Uruguay gól díky rohovému kopu. Gól dává z ramene Godìn.

Tak končí italský závod o světový pohár 1: 0 se spoustou hořkosti, mnoha if a mnoha buts a velkým zklamáním ze strany všech fanoušků Azzurri.

Viz také

Tragus piercing: Jak bolestivé může být nejtrendovější ušní piercing

Piercing jména: abeceda zdobení těla

Tetování za uchem: nová zbraň svádění?

Co se stane teď? Jakmile skončí všechny zápasy této skupiny, střetnou se všechny týmy zařazené do osmifinále a navzájem se překříží. Například: 2. klasifikovaný ze skupiny D půjde hrát proti prvnímu klasifikovanému ze skupiny C a první klasifikovaný ze skupiny H se střetne s druhým klasifikovaným ze skupiny G. Obtížné? Ano, možná trochu, zvláště pro ty, kteří špatně žvýkají fotbal, ale ujišťujeme vás, že je méně složitý, než se zdá. Nyní, když je Itálie venku, budete i nadále sledovat mistrovství světa? Zveme vás, abyste se utěšili zasklením některých z nejvíce sexy fotbalistů mistrovství světa 2014.